Tel:
Chiny Soczewki okularowe na receptę producent
Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.
Przywróć światu jasny świat

Dom

Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.

Jiangsu Aogang Optical Glasses Co Ltd jest jednym z wiodących profesjonalnych producentów soczewek okularowych w Chinach, jest to fabryka techniczna specjalizująca się w produkcji soczewek optycznych od 1996 roku, nasza fabryka zajmuje powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych, a nasza dzienna produkcja wzrosła do 40 000 sztuk. Firma została zatwierdzona zgodnie z ISO9001 atandard, również nasze produkty zostały zarejestrowane w CE i FDA.


Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie wizji, nasze soczewki cieszą się dobrą reputacją na rynkach zagranicznych, stale ulepszamy rzemiosło, aby kontrolować jakość. Nauka i technologia zawsze była certyfikowana dla robotnika. Nasze soczewki obejmują szeroki zakres, w tym soczewki jednoogniskowe, soczewki dwuogniskowe, soczewki fotochromowe, soczewki progresywne, gotowe soczewki, półprodukty, normalną moc i moc rx.

Posiadamy własne laboratorium, nasz profesjonalny zespół techniczny obejmuje 25 inżynierów wraz ze swoimi zespołami, zapewniając klientom zindywidualizowaną obsługę.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : AOGANG

Ilość pracowników : 300~400

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-8,000,000

Rok założenia : 1996

pc Export : 60% - 70%

Jiangsu Aogang Optical jest profesjonalnym producentem soczewek optycznych z 20-letnim doświadczeniem w Chinach i ponad 10-letnim doświadczeniem w eksporcie, zajmującym powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych i zatrudniającym ponad 300 pracowników.

Szeroka gama katalogów produktów to jedna z naszych zalet, w tym indeks 1.499, 1.56, 1.60, 1.67, 1.71, 1.74 oraz dwuogniskowy, progresywny, fotochromowy, półproduktowy i tak dalej, który może zagwarantować spełnienie różnych wymagań naszych klientów .

Zestawy nowoczesnych maszyn zapewnią dobrą jakość naszych produktów. Doskonałe zdolności produkcyjne zagwarantują konkurencyjną cenę, którą możemy zaoferować i satysfakcjonujący czas dostawy.


Na razie nasze produkty zostały wyeksportowane do 13 krajów, w tym do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii, Francji, Polski, Ameryki, Brazylii i innych. Chcemy budować relacje biznesowe z tobą. Aogang Optical ma służyć Twojej firmie!

Usługowe

Dlaczego właśnie my

1. Jesteśmy producentem z ponad 10-letnim doświadczeniem eksportowym. Wszystkie soczewki są eksportowane do krajów europejskich, Japonii, Korei, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki. Gwarantujemy jakość wszystkim kupującym na całym świecie i otrzymaliśmy wysoką reputację od kupujących w poprzednim czasie eksportu.

2. Zaczniemy śledzić przetwarzanie produktów każdego dnia, aż nasz klient otrzyma towar i sprawdzi jakość produktu po skończeniu płatności. Możesz skontaktować się z nami za pomocą internetowych narzędzi czatu w dowolnym momencie, na przykład Skype, Whatsapp.

3. Nasz proces produkcyjny odbywa się w próżniowym sklepie bez pyłu, np. Przygotuj materiał, wymieszaj materiał i wyjmij. Dokładne sprawdzanie jakości podczas procesu produkcyjnego, aż po jakość soczewki przeciwnej.

4. Przyjmujemy zamówienia OEM i ODM. Właściwie większość naszych produktów jest dostosowana. Postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje wymagania dotyczące materiału, rozmiaru i nadruku.

Firma Zespół

NASZE ZESPOŁY

1. LABORATORIUM RX

Profesjonalny zespół techniczny obejmuje 25 inżynierów z własnymi zespołami, zapewniając klientom zindywidualizowaną obsługę.

2. PODSTAWA PRODUKCJI UC LENS

Ponad 200 pracowników technicznych pierwszej linii, 10 profesjonalnych inżynierów, zapewniających naszym klientom wysokiej jakości soczewki masowe.

3. WARSZTAT POWLEKANIA POWŁOKI I POWŁOKI AR

Profesjonalny zespół zatrudniający 100 pracowników, 5 inżynierów, zapewniający klientom soczewki o wysokiej przepuszczalności i dobrej jakości soczewki.

4. PROFESJONALNY ZESPÓŁ SERWISOWY

Ponad 30 profesjonalnych osób oferuje najlepsze usługi przed i po tym, jak nasi klienci kupują produkty od naszej firmy.

Jiangsu Aogang Optical Glasses Co., Ltd.
Na wschód od Nongangxiao, Situ Town, miasto Danyang, prowincja Jiangsu, Chiny
Tel:86-511-86550315-9:00~17:00
Chiny dobra jakość Prescription Eyeglass Lenses dostawca. Copyright © 2018 - 2019 prescription-eyeglasslenses.com. All Rights Reserved.